عطر ادکلن زنانه اکلت آیز آن یو (Lanvin Eclat d’Arpege Eyes On You)  عطری جدید از سری محصولات اکلت است که از طرف کمپانی لانوین در سال 2015 برای بانوان خوش سلیقه طراحی گردید .چهره ای که بر روی شیشه عطر میبینید تصویری از آلبر آلباز است . رایحه عطر ادکلن زنانه لانوین اکلت آیز آن یو حاوی رایحه ای از گلها و میوه های تازه است که با لیموی سیسیلی و یاس بنفش آغاز میگردد . در نت میانی شاهد حضور برگ های چای سبز و شکوفه های هلو هستیم و در نت پایه و اصلی این عطر گیاه سدر و مشک عطر را ماندگار میکنند . این عطر در دو نسخه 50 میلی و 100 میلی تولید شده است .بهترین عطر های مردانه در زمستان از دید سایت اسپلندور کدام هستند؟
هنوز هم برای من عجیبه که میشنوم یک شخصی در طول یک سال فقط از یک عطر استفاده میکند ! ما باید همانطور که در هر فصل لباس و نوع پوشش خود را عوض میکنیم ، عطر خود را نیز باید تعویض و مناسب آن فصل کنیم . و البته قوانین خاص خود را دارد . به طور مثال عطر های سبک و اصطلاحا لایت را باید در هوای گرم پوشید و عطر های تند و ادویه ای را باید در هوای سرد پوشید . ساده است مگر نه ؟با تغییرات آب و هوایی باید عطر ها نیز عوض شوند .

ادکلن زنانه


بهترین عطر ادکلن زنانه آن هایی هستند که ترکیبی از نوت های معطری که با یکدیگر برای ساخت رایحه کلی منحصربه فرد ترکیب می شوند دارند. انتخاب رایحه مناسب برای شخصیت شما ممکن است آزمون و خطاهای زیادی بطلبد، اما اگر خصوصیات هر نوت عطر را متوجه شوید، آن گاه قادر به پیدا کردن عطر ادکلنی هستید که با شخصیت شما به خوبی هماهنگ می شود.

نوت های گل ها
نوت های پایه یاسمن، گاردنیا، رز، پیچ امین الدوله و زنبق بوی فوق العاده زنانه ای به ادکلن زنانه می دهند که اغلب زنانی که می خواهند زنانگی شان را به رخ بکشند این ادکلن زنانه ها  را انتخاب می کنند. اگر عاشق پیراسته بودن و دلفریبی هستید و غرق در عشوه های ذاتی زنانه هستید سعی کنید این خصلت خود را با عطر ادکلن زنانه هایی زیر نشان دهید.

عطر ادکلن زنانه با نوت گلی

نوت کهربا
کهربا از منابع گیاهی تولید می شود و نوت پایه ای با بوی شدیدتر و عمیق تر در عطر ادکلن ها فراهم می کند. با داشتن بوی گیاهی و صمغی، نوت کهربا اغلب توسط زنانی انتخاب می شود که از فعالیت در فضای باز و ارتباط گرفتن با طبیعت لذت می برند. برای این خصوصیت عطر ادکلن های زیر را امتحان کنید.

عطر ادکلن با نوت کهربا

نوت های میوه ای
زنانی که ادکلن هایی با نوت های پایه میوه‌ای انتخاب می کنند معمولا قلب هایی مهربان و خوش بین دارند. آن ها این نگرش خوش بینانه را در بین همه اطرافیانشان گسترش می دهند و این اغلب از بوی عطر ادکلن آن ها قابل تشخیص است. از بهترین عطر ادکلن های زنانه می توان به  عطر ادکلن های میوه ای زیر اشاره کرد:

انتخاب عطر زنانه با توجه به شخصیت شان

نوت وانیل
نوت های پایه وانیل اسانسی صادق و رک و بی‌پرده ای دارد که توسط زنانی که می دانند چه چیز مهم است و چه چیز اهمیتی ندارد انتخاب می شود.

وانیل بوی راحتی، عشق و امنیت است. برخی از کارشناسان می گوید که وانیل بویی است که بیشترین جذابیت را برای مردان دارد.

از بهترین عطر ادکلن هایی که رایحه وانیل دارد می توان به عطر ادکلن های زیر اشاره کرد:

عطر زنانه با نوت وانیل

نوت های مرکبات
نوت های پایه مرکبات برای زنان با اعتماد به نفس جذابی که از بوی شدید ادکلن های قدیمی بیزارند مناسب است. این زنان رایحه های ملایم تر و لطیف تر را دوست می دارند که هرگز فضای اطراف آن ها را تحت الشعاع قرار ندهد. مثال هایی از عطر ادکلن هایی با رایحه مرکبات در زیر آورده شده است:

عطر ادکلن با نوت مرکبات

نوت های سبز
نوت های پایه سبز توسط زنانی انتخاب می شوند که عطر ادکلن های سنتی را به خاطر بوی شدید مشک یا گل شان دوست ندارند. این زنان فعال، سخت کوش و پرمشغله هستند. این عطر ادکلن ها به طور یکپارچه ای با سبک زندگی پرمشغله آن ها ترکیب می شود. به عنوان انتخاب هایی بسیار خود از عطر ادکلن هایی با نوت پایه سبز می توان به مورد زیر اشاره کرد:

عطر ادکلن با نت و رایحه سبز

نوت مشک
نوت های پایه مشک متعلق به زنانی است که به معنای واقعی اهل کسب و کار هستند. این عطر برای افرادی بی اعتماد به نفس مناسب نیست. شخصیتی با اعتماد به نفس بالا و تحریک آمیز پنهانی بخشی از هر رایحه مشک است. اگر این خصیصه ها شما را نشان می دهند از عطر ادکلن هایی با رایحه مشک زیر استفاده کنید.